czwartek, 15 stycznia 2015

Zapraszamy Was na uroczystą kolację Alfy. Posłuchasz opinii byłych uczestników. Poznasz prowadzących. Podejmiesz decyzję i zarejestrujesz się na miejscu.Kolacja rozpocznie się 24 lutego o godzinie 18:30, na ulicy Jaracza 95/97 w Łodzi.

Dołącz do nas.


Co to jest kurs ALPHA?

A – anyone can come.
Każdy może przyjść. Kurs jest przeznaczony dla każdego, kto chciałby się dowiedzieć czegoś więcej na temat wiary chrześcijańskiej niezależnie od wyznania czy wieku.L – learning and laughter.

Uczymy się i śmiejemy. Kurs opiera się na 15 wykładach podejmujących kluczowe zagadnienia wiary chrześcijańskiej. Zależy nam na tym, żeby spotkania odbywały się w radosnej atmosferze, więc śmiech i humor są ważnym elementem kursu.P – pasta (wł. makaron).

Wspólne posiłki pomagają w stworzeniu miłej atmosfery i dają okazję ludziom do poznawania się i nawiązywania przyjaźni.H – helping one another.

Pomagamy sobie nawzajem we wszystkim. Spotkania w małych grupach dyskusyjnych pomagają w zrozumieniu wykładu, w studiowaniu Biblii, modlitwie itp.A – ask anything.

Można pytać o wszystko. Żadne pytanie nie jest niemądre lub zbyt napastliwe. Mała grupa daje okazję do zadawania pytań i dyskusji.